שאלתם על מעצב פנים מומלץ? הילאל אבו ראס הוא הכתובת שלכם

מעצב פנים

זוגות, משפחות צעירות, וכל מי שמעוניין להכניס טאצ' עיצובי חדש ייחודי ומיוחד לפרויקט שלו.

משרד של מעצב פנים הילאל אבו ראס מזמין אתכם לפגוש את השיטה החדשה להפיכת החלום שלכם לבית, משרד, חנות וכדו'. משרדנו מציע פתרון 180 מעלות שמספק לכם מענה על הצרכים עד למסירת המפתח, והכי חשוב שהכול במקום אחד, גם אדריכלות וגם עיצוב פנים, ליווי מההתחלה ועד למסירת המפתח, כולל פיקוח בכל שלב, ובדיקת התאמה עם התכניות, ליווי בבחירת צבעים, רהטים, תאורה ואקסוריז .

אנו מאמינים שלכל אחד מאתנו מגיע להיות מאושר, אבל רבים מאתנו חשים שלהגשים את החלומות שלהם זאת משימה בלתי אפשרית או קשה. לפעמים יהיה לנו יותר קל להעביר את האחריות של הקושי הפנימי שלנו לגורם חיצוני ומכשולים שניצבים לנו בדרך, הסביבה לא כל כך תומכת או מבינה אותנו מספיק. בגלל זה יותר קל לנו לברוח לחלומות שבהן אנו נבנה לנו את בית החלומות אם אתם בוחרים לעשות עיצוב באופן עצמאי מומלץ להתחיל תמיד מסלון כאן אפשר לראות טיפים לעיצוב הסלון שלכם. אבל מה שחשוב לדעת שהאחריות של האושר של כל אחד ואחד מאתנו נמצאת אך ורק בידיים שלו.  לכן ההחלטה של אושר, של לחיות המקום הפנטזיות שלכם, לקבל את התוצאות שדמיינתם, כל זה כרוך בלבחור מעצב פנים נכון.

מתלבטים בין מעצב לבין לעצב לבד

יש לכם הרבה שאלות, מאיפה להתחיל? איך להגדיל את המטבח? איזה צבע יותר מתאים לחדר הבנים? יש מה שנמצא בדמיון, ומצד אחר הרצון ומה שמגביל זה התקציב! למרות שישבתם, תכננתם בדיוק את התמונה שרציתם, ויש לכם תמונה מדויקת לפנטזיות שלכם. אחרי שסימתם הסתכלתם וראיתם שהתמונה היא לא אותה תמונה בכלל, המטבח יצא לכם משהו שונה, המקלחת לא כך מוצאת חן בעינכם, הסלון לא מעוצב כמו שצריך ויש הרבה חללים אבודים, ולא לדבר על התקציב כי עברתם את בתקציב מזמן.

בגלל זה מעצב פנים פה בשבילכם!

תפקידו של מעצב פנים בעיקר הוא תכנון ועיצוב סביבת המגורים והחללים המסחריים. עבודתו כמו כן, היא להפוך פנטזיות למציאות, ולעצב חלל המשרת את המטרה באופן מעשי ובצורה נעימה לעין.

  • כל מעצב הוא בעל טעם טוב וכישרון מפותח, בשילוב דמיון ותפיסה מרחבית.
  • מעצב הוא בעל יכולת גבוהה לשרטט ולהבין תכניות עבודה, תכניות חשמל ומיזוג אוויר וכו'.
  • למעצב פנים יש ניסיון רב בתכנון מחודש ושדרוג תוך הענקת ייחודיות הן לדירות בבתים חדשים ובתכנון שינויים ושיפוצים בדירות ובבתים.
  • מעצב פנים טוב יציע חומרי גלם טובים כמו מגוונים לרצפות, קירות וחדרי אמבטיה וייתן הערכת תקציב ותכנון לוחות זמנים לביצוע העבודה.
  • מעצב פנים מומלץ ומיומן מכיר את שוק חנויות אביזרי האמבטיה והקרמיקה, הריהוט, התאורה.
  • מעצב פנים יכול לתת הכוונה נכונה לפי תקציב וסגנון.
  • מעצב פנים מיומנן יכול לחסוך את ההתלבטויות והחששות מהשיפוצים ולהפנות את הלקוחות לאנשי מקצוע וקבלנים בעלי ניסיון עבודה מוכח וללוות את תהליך העבודה במידת הצורך .
  • מעצב פנים יודע בדיוק איך פותרים בעיות של חלל בבית. כך שלא נשאר לנו חלל מוגבל והוא יודע להתמודד אותו בצורה המקסימלית.

 

בחירה הילאל אבו ראס כמעצב הפנים של הפרויקט שלכם תוביל אתכם לתוצאות הרצויות, תוביל אתכם להגשמת חלומותיכם. לכן אל תהססו בלדבר על הפנטזיות שלכם, מעצב פנים חזק ידע ליישם לכם אותם.

 

מאמרים נוספים בנושא:

כל מה שרצית לדעת על אדריכלות בתים
עיצוב הבית

כל מה שרצית לדעת על אדריכלות בתים

אדריכלות הבית היא היבט חיוני בחיי היומיום שלנו, היא מעצבת את החללים שאנו מאכלסים ומשפיעה

איך לחמם את הבית
עיצוב הבית

איך לחמם את הבית

ככל שהקור של החורף מתגבר, השאיפה לשמור על הבתים שלנו חמים ונעימים הופכת לעדיפות עליונה.

איפה להציע נישואין – טיפים ורעיונות
עיצוב הבית

איפה להציע נישואין – טיפים ורעיונות

היציאה למסע של החיים מתחילה בשאלה אחת, שאוחזת בכוח לשנות את מהלך חייהם של שניים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן