הפרמטרים למציאת הנכס המושלם

הפרמטרים למציאת הנכס המושלם

ביתו הוא מבצרו של כל אדם ולכן כל אדם מעוניין לחוש בנוח בביתו. זו הסיבה שלפני רכישת נכס, הלקוחות בוחנים כמה וכמה אופציות, עד שהם מחליטים מהו הנכס האידיאלי עבורם מכל ההיבטים.

הגודל הרצוי של הנכס

בשלב הראשון מתקבלת החלטה לגבי גודלו של הנכס. אם מדובר במשפחה, המגמה היא שלכל אחד מהילדים יהיה חדר משלו ובנוסף לכך קיימת לאחרונה נחיצות בבתים רבים להקצות חדר למטרות עבודה, זאת  לאור האפשרות של רבים מההורים לעבוד מהבית בחלק מהימים, במקום להגיע למשרד. מעבר לכך יש באוכלוסייה הרבה מאד עצמאים ופרילנסים שעובדים מהבית ולכן הם זקוקים לסביבת העבודה הביתית ולשקט שלהם.

אם מדובר באדם שהוא רווק או זוג צעיר בתחילת דרכו, שהיקף ההון העצמי שלהם אינו גבוה וזוהי דירתם הראשונה, הם יעדיפו לרכוש בשלב זה דירה קטנה בת שלושה חדרים, או מעט גדולה יותר כדי לבנות בה את הקן הפרטי שלהם.

בחירת העיר ושכונת המגורים

יש לקוחות שמעוניינים לגור בעיר שבה הם גדלו ושאותה הם אוהבים, הם מעדיפים לגור בקרבת ההורים בני המשפחה הנוספים והחברים. אך יש גם מקרים שיש עדיפות למגורים בקרבת מקום העבודה, כדי להקל ביום יום בנושא הנסיעות ופקקי התחבורה.

כך או כך, שכונת מגורים היא נושא אקוטי וכל אדם מעוניין לגור בסביבת מגורים איכותית שגרים בה תושבים ברמה סוציואקונומית טובה. אם מדובר במשפחות חשוב מאד שיהיו בשכונה מסגרות לימוד מעולות, הן עבור גילאי הגן והן עבור גילאי בתי הספר.

שכונות חדשות בערים

בערים רבות צמחו בשנים האחרונות שכונות חדשות בשטחים פתוחים. היתרון של מגורים בשכונה חדשה הוא בכך שאלו הן שכונות אשר מתוכננות מהיסוד שלהן ולכן כל מי שגר בהן נהנה מכל העולמות. בנייני מגורים אשר נבנים בסטנדרטים גבוהים, דירות בגדלים שונים שכוללים ממ"ד וברוב המקרים גם מרפסת כדי ליהנות מהאוויר הצח ומהרוגע לאחר יום העבודה.

חיפוש אחר הנכס המושלם

הדרך המומלצת למציאת נכס יוצא דופן המתאים כמו כפפה ללקוחות, היא לפנות למשרד תיווך לאור המאגר הגדול של הדירות שקיים ברשותו. משרד זה מרכז הזדמנויות רבות בשכונות קיימות ובשכונות חדשות ולכן הלקוח יכול למצוא כך דירות למכירה בקריות. המתווך יציע לו כמה וכמה אופציות ולאחר ביקור בכל אחד מהנכסים, הלקוח יוכל לגבש החלטה.

רבים חושבים שעדיף לחפש דירה לבד ללא סיוע של מתווך וזאת לאור התשלום שיש להעביר בגין שירות זה. אך בחשיבה מושכלת כאשר המתווך גובה עמלת תיווך מקובלת, אפשר בדרך זו למצוא נכסים מצוינים שלקוח פרטי לא היה מוצא אותם בדרך ישירה, כיוון שהם נמסרו בבלעדיות למשרד התיווך.

בשיטת מסחר זו הלקוח מוצא מהר מאד דירה ובעלי הנכס מצליחים למכור אותו תוך זמן קצר.

 

מאמרים נוספים בנושא:

אווירה כפרית ליד העיר
לקנות דירה

אווירה כפרית ליד העיר

אווירה כפרית ליד העיר בעבר או שהיית גר בכפר או שהיית גר בעיר. כך המדינה

אילו דברים חשוב לבדוק לפני קניית דירה
לקנות דירה

אילו דברים חשוב לבדוק לפני קניית דירה

רכישת דירה היא לא עניין של מה בכך. לרובנו, עסקה זו היא בין העסקאות החשובות

להשכיר או לקנות דירה?
לקנות דירה

להשכיר או לקנות דירה?

להשכיר או לקנות דירה? הידעתם כי באירופה ובארצות ברית ישנן דירות המושכרות לטווח של עשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן