דירות לסטודנטים

דירות לסטודנטים

דירות לסטודנטים

ישראל היא מובילה עולמית באחוז האוכלוסייה שלמדה לימודים גבוהים ותעיד על כך כמות המוסדות האקדמיים שבה. כחלק מכך ישנם עשרות אלפי סטודנטים בארץ וכדאי שנקדיש מחשבה לאוכלוסייה זו. רוב הסטודנטים נמצאים במצב סוציו-אקונומי נמוך וזאת עקב העובדה כי הם עובדים במשרה חלקית במן הלימודים או לא עובדים כלל. כחלק מכך רבים נעזרים בהורים מבחינה כלכלית או אפילו ממשיכים לגור אצל ההורים. אך ישנם סטודנטים רבים שלא רוצים לוותר על המגורים לבד ועל החברה שיש בחיים הסטודנטיאליים. כחלק מכך הם שוכרים דירות וגרים קרוב למוסד הלימודים שלהם. כך דירות לסטודנטים הם דבר נפוץ מאוד והוא מהווה פלח שיש לתת עליו את הדעת בין אם אתם סטודנטים ובין אם אתם בעלי דירות. על כן חשבנו כי יהיה זה ראוי ונכון להקדיש מאמר שלם לנושא של דירות סטודנטים, אנחנו בטוחים כי מאמר זה יסייע לכם בין אם אתם סטודנטים ובין אם אתם בעלי דירה.

סטודנטים? אל תזניחו את הדירה

אם אתם סטודנטים ואתם עתידים לשכור דירה, כדאי לכם מאוד לא להזניח את הדירה ולשמור עליה כמה שיותר. לימודים אקדמיים נמשכים שלוש שנים ולעתים אפילו ארבע ועל כן אתם יכולים לגור באותה דירה כל התקופה הזאת. כחלק מכך לא יהיה כדאי לכם לגור בדירה מוזנחת וכדאי לכם לשמור עליה ולהשקיע בה. אתם יכולים להפוך את הדירה לפנינה אמתית ולהפוך אותה לחלל מגורים מהנה וכיפי באמצעים פשוטים ביותר. כך לדוגמה צביעה של קירות הדירה הנה זולה ביותר ומחזיקה בחובה יתרונות עצומים אשר יכולים לשדרג את ההרגשה שלכם ולהפוך אותה להרבה יותר טובה.

דירות להשכרה בחיפה – האם כדאי לי להשכיר לסטודנטים?

חיפה היא עיר סטודנטיאלית לכל דבר עם מוסדות לימוד מובחרים כמו אוניברסיטת חיפה והטכניון. על כן אנו רבים כי רבות מן הדירות בחיפה הן דירות להשכרה לסטודנטים. דירות להשכרה בחיפה לסטודנטים הנן נפוצות אך עדיין עולה השאלה האם זה משתלם לבעל הדירה? האם אם אני בעל דירה כדאי להשכיר את הדירה לסטודנטים? התשובה היא כן מהדהד. הסיבה העיקרית לכך היא כי דירות להשכרה בחיפה המושכרות לסטודנטים יכולות לקבל דמי שכירות הרבה יותר גבוהים. אתם יכולים להכניס מספר שותפים לדירה וכך להעלות את דמי השכירות בעשרות אחוזים. על כן אין ספק כי משתלם ביותר להשכיר את הדירה לסטודנטים.

אל תשכחו את הכיסוי המשפטי

אם אתם מכניסים סטודנטים לדירה כדאי לכם לקחת בחשבון כי פעמים רבות ישנה תחלופה גבוהה של דיירים. על כן כדאי לכם לעגן עם כל דייר ודייר את הכיסוי המשפטי ולהבטיח כי כל דייר יחתום על חוזה לפני שהוא נכנס לדירה. כך תבטיחו כי אתם מכוסים ובמקרה של נזק יהיה לכם את האופציה לקבל פיצוי.

מאמרים נוספים בנושא:

היתרונות בהשקעה בנדלן
להשכיר דירה

היתרונות בהשקעה בנדלן

היתרונות בהשקעה בנדלן היתרונות בהשקעה בנדלן – נדל"ן או בורסה רבים מתמודדים עם הדילמה האם להשקיע

עמלת תיווך כל מה שצריך לדעת
להשכיר דירה

עמלת תיווך כל מה שצריך לדעת

עמלת תיווך היא שכר הטרחה המשולם למתווך הדירות, אשר סייע ללקוחות בתהליך מציאת דירה לרכישה

דירות לסטודנטים
להשכיר דירה

דירות לסטודנטים

דירות לסטודנטים ישראל היא מובילה עולמית באחוז האוכלוסייה שלמדה לימודים גבוהים ותעיד על כך כמות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן